O mnie

mgr Agnieszka Bień

Rehabilitację dzieci zapoczątkowałam w ramach wolontariatu we wrocławskich ośrodkach przedszkolnych, gdzie uczestniczyłam w podstawowej pomocy dzieciom. Wrażliwość na potrzeby prawidłowego rozwoju dziecka stała się dla mnie inspiracją życia. Zapewnienie najlepszej opieki medycznej, potrzeba bezpieczeństwa i troska o zdrowie dzieci oraz niemowląt stała się dla mnie najważniejszym kierunkiem rozwoju.

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Kierunku Fizjoterapia.

Jestem fizjoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem zawodowym specjalizującą się w kontrolowaniu oraz wspomaganiu prawidłowego rozwoju dzieci i niemowląt.

W 2009 roku ukończyłam Kurs I stopnia Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn, zaś w 2010 Kurs II stopnia Ruchu Rozwijajacego Weroniki Sherborn. W celu zgłębienia swojej wiedzy oraz zwiększenia kompetencji jak i bezpieczeństwa Państwa pociech w 2011 roku ukończyłam:

  • Kurs NDT-Bobath
  • Szkolenie z zakresu Modelu Zintegrowanego Wsparcia będący modyfikacją Systemu Nauczania Kierowanego
  • Szkolenie z zakresu ICF
  • Metoda Alternatywnej komunikacji (ACC)
  • Warsztaty z zakresu rozwijania dyscyplin sportowych dla osób z mózgowym porażeniem dziecięcym zaś w 2012 roku Kurs Kinesiology Taping Basic.

W czasie wizyt zapewniam profesjonalną opiekę. Wszyscy pacjenci jak i ich drodzy rodzice mogą się czuć bezpiecznie i komfortowo, zachowuję pełną dyskrecję.

Służę Państwu oraz Państwa pociechom swoją wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie zapraszam.